Prstne barve JOVI 6 x 500 ml - set 6 kosov

€56,90
€18,97 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prstne barve JOVI so nestrupene barve za slikanje s prsti, izdelane na osnovi naravnih sestavin in vode, namenjene najmlajšim otrokom od 2. leta starosti za prvo ustvarjanje doma in v vrtcu. Odlikuje jih prijetna želatinasta tekstura, živahni odtenki, ki se lepo mešajo, ter spodbujanje razvoja fine motorike in koordinacije rok. Barve so varne, brez glutena in glavnih alergenov ter se zlahka sperejo s kože in tekstila.

Parametri izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Prostornina posameznega pakiranja: 500 ml
  • Pakiranje: set 6 kosov (bela, rumena, rdeča, zelena, modra, rjava)
  • Osnova: vodna osnova, naravne sestavine
  • Primerno od: 2. leta starosti
  • Certifikat: EN 71
  • Država porekla: Španija

Uporaba in nanos

Barve se lahko nanašajo neposredno s prsti, čopičem, valjčkom ali lopatico na različne otroške ustvarjalne projekte in risalni papir. Z rok in delovnih površin se enostavno sperejo z vodo ter zlahka odstranijo z oblačil.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali so barve varne za majhne otroke? Da, barve so nestrupene, certificirane po standardu EN 71, ne vsebujejo glutena ali glavnih alergenov in so primerne za otroke od 2. leta starosti.

Ali se barve zlahka odstranijo z rok in tekstila? Da, po zaslugi sestave na vodni osnovi se barve preprosto sperejo s kože ter enostavno očistijo s površin in oblačil.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano