Nazaj v trgovino JOV512

Jovi Premium tempera barve 12 x 35 ml s čopičem

Na zalogi
€11,79
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Jovi Premium tempera barve v obliki tekočega gela ponujajo nasičene, prekrivne odtenke, ki jih lahko med seboj poljubno mešate ali redčite z vodo za nežnejše tone. Priročen pokrovček za natančno doziranje na vsaki od 12 tub preprečuje nepotrebno porabo, priložen čopič pa omogoča slikanje takoj po odprtju.

Barve so pripravljene za neposredno uporabo in se odlično oprimejo papirja, kartona, lesa, tekstila ter modelirnih mas. Preden se posušijo, jih zlahka sperete s kože in nevpojnih površin z milom in vodo, zato so popolna izbira za domače in šolske ustvarjalne projekte.

  • Vsebina pakiranja: 12 tub tempere (12 x 35 ml) in čopič
  • Lastnosti: gosta gelasta konsistenca na vodni osnovi, prekrivne barve, ki se enostavno mešajo
  • Primerne površine: papir, karton, les, tekstil in modelirna masa
  • Nanos: s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico
  • Varnost in vzdrževanje: certifikat EN 71, pralno z vodo in milom, primerno za otroke od 3. leta starosti
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
Bela gladka strukturirna pasta LITE

Bela gladka strukturirna pasta LITE


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano