Nazaj v trgovino PNT281_28160

Matna gel pasta Pentart Heavy Body Gel

Na zalogi

Izberi
€3,85
€38,50 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Matna gel pasta Pentart Heavy Body Gel je posebno medij z gosto, pastozno konsistenco, namenjeno ustvarjanju 3D učinkov in plastičnih struktur. Je popolna izbira za umetnike in ustvarjalce, ki delajo z akrilnimi barvami ter želijo svojim delom dodati matiran reliefni volumen.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Pentart
  • Oblika: gosta pasta
  • Učinek: mat, 3D učinki
  • Uporaba: akril
  • Razpoložljive prostornine: 50 ml, 100 ml, 230 ml
  • Vsebina pakiranja: 1 kos

Uporaba

Gel pasta se uporablja pri ustvarjanju z akrilom za doseganje reliefnih in prostorskih 3D učinkov z mat zaključkom.

Pogosta vprašanja

Kakšen končni videz ima ta gel pasta? Pentart Heavy Body Gel ustvari plastične 3D strukture z elegantnim mat finišem.

S katerimi barvami jo lahko kombiniramo? Izdelek je namenjen uporabi z akrilnimi barvami in mediji.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Znižana cena  1,25 € Redna cena  1,39 € Cena na enoto 62,50 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano