Nazaj v trgovino LKSK608_50000

Set akrilnih barv LUKAS Cryl Studio 9 x 100 ml

Na zalogi

Izberi
€26,50
€29,44 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv LUKAS Cryl Studio vsebuje 9 tub po 100 ml in predstavlja popoln komplet za takojšnje ustvarjanje, primeren za začetnike, študente in umetniške tečaje. Te akrilne barve se hitro sušijo v eleganten satenast sijaj ter po sušenju ustvarijo vodoodporen, prožen in trpežen barvni sloj brez pokanja. Zaradi visoke svetlobne obstojnosti in odličnega medsebojnega mešanja so odlična izbira za slikanje v tankih ali gostejših plasteh.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: LUKAS
  • Serija: Cryl Studio
  • Vsebina pakiranja: 9 tub po 100 ml (skupaj 900 ml)
  • Različice: 1 – 2
  • Konzistenca in lastnosti: redčljive z vodo, prožne, dobra prekrivnost, po sušenju vodoodporne
  • Končni videz: satenast sijaj
  • Svetlobna obstojnost: min. 6–7 na 8-stopenjski lestvici pri standardnih odtenkih
  • Vsebovani odtenki: titanova bela, kadmijeva rumena imit., temno kadmijeva rdeča, alizarin karmin, permanentno vijolična, ultramarin modra, ftalocianin zelena, rumeni oker, železno črna
  • Teža pakiranja: 1,32 kg
  • Tradicija znamke: že od leta 1862

Uporaba in tehnika

Akrilne barve nanašamo s čopičem, slikarsko lopatico ali gobico na platno, les, papir, karton, kamen ali kovino. Lahko jih redčite z vodo ali kombinirate z akrilnimi mediji in geli LUKAS. Za dolgotrajno zaščito pred prahom in UV-žarki priporočamo nanos zaključnega laka za akril.

Pogosta vprašanja

Ali so barve po sušenju vodoodporne in svetlobno obstojne?
Da, barve LUKAS Cryl Studio so po sušenju trajne in vodoodporne ter dosegajo svetlobno obstojnost najmanj 6–7 na 8-stopenjski lestvici.

Ali lahko odtenke v setu med seboj mešamo?
Da, vsi odtenki se med seboj odlično mešajo in jih je mogoče kombinirati tudi z drugimi akrilnimi mediji.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g

MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g


3,89 € Cena na enoto 55,57 €/kg
Kompozit
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)

Nazadnje ogledano