Nazaj v trgovino JOV1448T

Flomastri za tekstil JOVI Jovidecor Textil s čopičasto konico – 48 kosov / 12 barv

Na zalogi
€35,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Markerji JOVI Jovidecor Textil na vodni osnovi so odličen pripomoček za izvirno okraševanje tekstila in oblačil. Zahvaljujoč praktični čopičasti konici s premerom 4,8 mm lahko z eno potezo narišete natančne tanke linije ali pobarvate večje površine. Barve dosegajo najbolj izrazite rezultate na svetlih bombažnih tkaninah ter izpolnjujejo stroge evropske standarde EN 71 in mednarodne varnostne zahteve.

Po končanem risanju pustite motiv sušiti vsaj 30 minut. Za trajen obstoj motiv fiksirajte z likanjem na hrbtni strani približno 3 minute, pri čemer med plasti blaga vstavite papir ali karton, da se barva ne preslika. Po pravilni fiksaciji je tekstil odporen na pranje v pralnem stroju do 40 °C.

  • Pakiranje: 48 kosov (12 barv)
  • Čopičasta konica s premerom 4,8 mm za tanke in debele linije
  • Živahne barve na vodni osnovi
  • Fiksacija z likanjem z narobne strani cca 3 minute
  • Obstojnost pri pranju do 40 °C
  • Varnost v skladu s standardom EN 71
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano