Nazaj v trgovino JOV175AN

JOVI set poslikav za obraz v stiku 3 x 5,6 g - rumena, rjava, črna

Na zalogi
€2,59
€154,17 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI barve za obraz v stiku so praktična rešitev za poslikavo obraza in telesa med pustovanjem, nočjo čarovnic, šolskimi prireditvami ali gledališkimi predstavami. Zaradi kompaktne kremne teksture na oljni osnovi se nanašajo neposredno na kožo brez potrebe po vodi, čopičih ali gobicah, kar boste še posebej cenili pri ustvarjanju kontur in natančnih detajlov. Barve se med seboj zlahka kombinirajo in dopolnjujejo, na koži pa se hitro posušijo brez neprijetnega mastnega občutka.

Formula je dermatološko testirana, brez parabenov in glavnih alergenov, zato je varna tako za odrasle kot za otroke od 3. leta starosti. Stiki se niti pri večkratni uporabi ne izsušijo, po zabavi pa jih preprosto in brez truda obrišete z vlažnim robčkom.

  • Vsebina pakiranja: 3 stiki po 5,6 g (rumena, rjava in črna barva)
  • Uporaba: neposreden nanos na obraz in telo brez vode in čopiča
  • Lastnosti: obstojna oljna osnova, se ne izsuši, se hitro suši brez mastnega sloja
  • Varnost: dermatološko testirano, brez parabenov in glavnih alergenov, primerno od 3 let dalje (pri majhnih otrocih z nadzorom)
  • Čiščenje: enostavno odstranjevanje z vlažnim robčkom
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano