Nazaj v trgovino JOV37010

JOVI My First mehki naravni plastelin 38 g zelen

Na zalogi
€0,95
€25,00 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI My First Plastelína je idealna prva modelirna masa za najmlajše otroke, že od 12 mesecev starosti. Zaradi svoje izjemno mehke in voljne teksture ne nudi upora, zato jo zlahka stisnejo, razvaljajo in oblikujejo tudi najmanjše ročice. Izdelana je na rastlinski osnovi, se nikoli ne posuši in omogoča neskončno ponovno ustvarjanje.

Maso lahko oblikujete z rokami ali uporabite modelčke, štampiljke in orodja za modeliranje JOVI. Plastelin je varen, brez glutena in glavnih alergenov, poleg tega pa ima namerno grenek okus, ki otroke odvrača od požiranja. Po končanem ustvarjanju ga preprosto pospravite nazaj v embalažo, ki jo je mogoče ponovno zapreti.

  • Primerno od 12 mesecev: izjemno mehka konsistenca, prilagojena majhnim otroškim ročicam.
  • Rastlinska osnova: nestrupena masa, ki se nikoli ne posuši, barve pa se lahko med seboj mešajo.
  • Varno: brez glutena in glavnih alergenov, s certifikatom EN 71 in grenkim okusom proti zaužitju.
  • Priročno pakiranje: 38 g valjček v zelenem odtenku, enostaven za oprijem in shranjevanje.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano