Nazaj v trgovino JOV37012

Mehki naravni plastelin JOVI My First 38 g modri

Na zalogi
€0,95
€25,00 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI My First Plastelin je modelirna masa na rastlinski osnovi, razvita posebej za otroke že od 12 mesecev starosti. Zaradi izjemno mehke in prožne teksture ne nudi upora ter se zlahka gnete tudi z najmanjšimi ročicami, kar olajša prvo valjanje, gnetenje in oblikovanje. Masa se nikoli ne posuši, zato jo je mogoče uporabljati vedno znova, njene barve pa se lahko med seboj mešajo.

Plastelin je nestrupen, brez glutena in glavnih alergenov ter ima namenoma grenak okus, ki preprečuje požiranje. Pakiranje s težo 38 g v obliki prvega valjčka je enostavno za držanje, po igri pa se preprosto pospravi nazaj v posodico s pokrovom. Oblikuje se lahko z rokami, modelčki, štampiljkami ali pripomočki za modeliranje JOVI.

  • Primerno za otroke od 12 mesecev naprej zaradi izjemno mehke teksture
  • Izdelano na rastlinski osnovi, se nikoli ne posuši
  • Brez glutena in glavnih alergenov, nestrupeno
  • Namenoma grenak okus za preprečevanje požiranja
  • Posamezne barve se med seboj zlahka mešajo
  • Združljivo s pripomočki, valjarji in štampiljkami JOVI
  • Certificirano v skladu s standardom EN 71
  • Teža: 38 g
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano