Nazaj v trgovino JOV973_11

Trikotne voščene barvice JOVI Triwax – različni odtenki

Na zalogi

Izberi
€3,85
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Trikotne voščene barvice JOVI Triwax iz serije Jumbo Easy Grip so oblikovane posebej za predšolske in šolske otroke. Ergonomska trikotna oblika naravno spodbuja pravilen oprijem s prsti, pomaga pri razvoju fine motorike pred učenjem pisanja in preprečuje kotaljenje barvice z mize. Celotno telo je izdelano iz polne barvne mase brez ovoja, kar omogoča popolno porabo, ob običajnih padcih se ne lomi in ne pušča sledi na rokah.

Parametri izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Triwax (Jumbo Easy Grip)
  • Oblika: trikotni profil
  • Namen: za predšolske in šolske otroke
  • Varnost: brez glavnih alergenov, ustreza standardu EN 71
  • Lastnosti: brez vonja, odporne proti lomu, enostavno šiljenje z običajnim šilčkom

Uporaba in tehnike

Voščene barvice JOVI Triwax ustvarjajo gladko, enakomerno in nasičeno prekrivno sled. Primerne so za klasično risanje, barvanje ploskev, senčenje od svetlih do temnih odtenkov, plastenje barv in tehniko praskanja (sgrafitto). Za fine detajle in obrobe jih lahko enostavno ošilite s standardnim šilčkom.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali se barvice enostavno sperejo z oblačil? Morebitne madeže na tekstilu lahko enostavno odstranite z ročnim pranjem z običajnim milom.

Ali so te voščene barvice varne za otroke? Da, barvice so brez vonja, ne vsebujejo glavnih alergenov in izpolnjujejo stroge varnostne standarde EN 71.

Ali se barvice med uporabo lomijo in ali se dajo šiliti? Zaradi trpežne homogene mase se barvice ob padcih ne lomijo in jih je po potrebi mogoče šiliti z običajnim šilčkom.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano