Nazaj v trgovino CNST28830001011_E

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Millford drobno zrno 300 g 20 listov – 31 do 41 cm

Na zalogi

Izberi
€57,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Millford predstavlja vrhunsko podlago za profesionalne ustvarjalce, ki potrebujejo več časa za delo pri tehniki mokro na mokro. Izdelan je iz 100 % bombaža na tradicionalnem valjčnem situ z gramaturo 300 g/m² in specifičnim močnim površinskim lepljenjem, ki zadržuje pigmente na površini za maksimalno intenzivnost ter sijaj barv. Blok vsebuje 20 listov belega papirja z drobnozrnato strukturo (Cold Pressed) in je lepljen na vseh štirih straneh, kar zagotavlja izjemno stabilnost proti gubanju.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Serija izdelkov: St Cuthberts Millford
  • Material: 100 % bombaž (arhivski papir, brez kislin, brez optičnih belil, puferiran s kalcijevim karbonatom, pH 7–9)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Število listov: 20 listov
  • Površinska struktura: Drobno zrno (Cold Pressed), obojestransko uporaben
  • Vezava: Blok, lepljen na 4 straneh
  • Barva papirja: Bela
  • Dimenzije v ponudbi: 31 × 23 cm do 31 × 41 cm
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Blok je zasnovan posebej za zahtevne akvarelne tehnike, izpiranje barve (lifting), popravke ter natančno plastenje. Zahvaljujoč močnemu lepljenju in neusmerjenim bombažnim vlaknom ohranja ravno površino brez valovanja. Formula papirja ne vsebuje nobenih živalskih sestavin.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenese mokre tehnike brez zvijanja? Zahvaljujoč gramaturi 300 g/m², prepletenim bombažnim vlaknom ter lepljenju na vseh štirih straneh ostane papir tudi ob izdatnem vlaženju stabilen in odporen proti deformacijam.

Je papir izdelan iz bombaža in brez kislin? Da, gre za papir iz 100 % bombaža, ki je arhivske kakovosti, brez vsebnosti kislin, puferiran in ne vsebuje optičnih belil.

Kako so vezani listi v bloku? Blok je trdno zlepljen na vseh 4 straneh, kar ohranja liste med slikanjem popolnoma napete.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano