Nazaj v trgovino JOVKW80012

Set akvarelnih barv JOVI Kawaii 22 mm - 12 kosov s čopičem

Na zalogi
€4,59
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akvarelnih barv JOVI Kawaii vsebuje 12 barvnih tabletk s premerom 22 mm in priročen čopič. Šolske vodene barve v plastični škatlici s pokrovom, ki služi kot paleta za mešanje, ponujajo živahne, nasičene odtenke z dobro svetlobno obstojnostjo in visoko pokrivnostjo. Namenjene so predvsem otrokom in šolarjem za ustvarjanje z akvarelom na papirju.

Lastnosti in specifikacije

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Kawaii
  • Vsebina pakiranja: 12 barv (tabletke s premerom 22 mm), 1 čopič
  • Embalaža: plastična škatlica s pokrovom za mešanje
  • Tehnika: akvarel / slikanje z vodenimi barvami
  • Namenjeno za: otroke in šolarje (ni primerno za otroke do 3 let)
  • Certifikat: EN 71
  • Država porekla: Španija

Uporaba in tehnika

Barvne tabletke se enostavno aktivirajo z vodo in nanašajo z navlaženim čopičem. Redčijo se z vodo za ustvarjanje nežnejših lazurnih tonov, med seboj pa jih je mogoče poljubno mešati neposredno na pokrovu škatlice.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali set vsebuje tudi pripomočke za slikanje? Da, v kompletu je priložen čopič, pokrov plastične škatlice pa deluje kot priročna paleta za mešanje barv.

Ali so barve primerne za otroke? Barve ustrezajo evropskemu varnostnemu standardu EN 71, zaradi manjših delcev pa niso primerne za otroke, mlajše od 3 let.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano