Nazaj v trgovino JOV6806B

Set akrilnih barv JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – različica B

€37,50
€25,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv JOVI Jovidecor je komplet na vodni osnovi s satenastim zaključkom v pakiranju 6 x 250 ml. Te nestrupene barve zagotavljajo odlično prekrivnost že v enem nanosu ter so idealne za šole, vrtce in domače ustvarjanje otrok od 3. leta starosti ter začetnikov. Po sušenju ustvarijo vodoodporen sloj in se odlično oprimejo različnih površin.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Jovidecor
  • Vsebina pakiranja: 6 plastenk (vijolična, oranžna, svetlo modra, roza, rjava, zlata)
  • Prostornina: 6 x 250 ml (skupaj 1500 ml)
  • Prekrivnost in zaključek: polna prekrivnost v enem nanosu, satenast videz
  • Lastnosti: nestrupene, brez glutena, certifikat EN 71, po sušenju vodoodporne
  • Država porekla: Španija

Uporaba in tehnike

Barve se odlično oprimejo papirja, kartona, lesa, platna, mavca, plastike ter modelirnih mas JOVI Air Dry in Patmaché. Odtenke lahko med seboj poljubno mešate ali jih z redčenjem z vodo posvetlite. Preden se posušijo, jih zlahka sperete z vodo in milom.

Pogosta vprašanja

Ali so barve po sušenju vodoodporne? Da, ko so še mokre, so enostavno izpralne z vodo, po popolnem sušenju pa postanejo vodoodporne.

Za katero starost so barve primerne? Barve so varne, brez glutena in certificirane po standardu EN 71 za otroke od 3. leta starosti dalje.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g

MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g


3,89 € Cena na enoto 55,57 €/kg
Kompozit
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)

Nazadnje ogledano