Nazaj v trgovino JOV560C_01

Prstna barva JOVI 125 ml | različni odtenki

Na zalogi

Izberi
€2,79
€22,32 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prstna barva JOVI s prostornino 125 ml je varna barva na vodni osnovi in iz naravnih sestavin, zasnovana za najmlajše otroke od 2. leta starosti naprej. Zaradi prijetne želatinaste teksture in živahnih odtenkov, ki se med seboj odlično mešajo, pomaga razvijati motorično koordinacijo ter fino motoriko rok in prstov. Je odlična izbira za prve ustvarjalne korake doma ali v vrtcu.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Prostornina: 125 ml
  • Osnova: vodna osnova z naravnimi sestavinami
  • Tekstura: prijetna želatinasta struktura
  • Varnost: nestrupena, brez glutena in glavnih alergenov, certifikat EN 71
  • Priporočena starost: primerno od 2 let naprej
  • Pakiranje: 1 kos (lonček)

Uporaba in nanos

Barva se enostavno nanaša neposredno s prsti, lahko pa uporabite tudi čopič, valjček ali gobico. Po ustvarjanju se zlahka spere z rok in brez težav očisti z večine površin ter običajnih otroških oblačil.

Pogosta vprašanja

Ali so materiali in barve varni ter primerni za majhne otroke? Da, barve so popolnoma nestrupene, ne vsebujejo glutena niti glavnih alergenov, ustrezajo evropskemu standardu EN 71 in so primerne za otroke od 2. leta starosti.

Ali se barva zlahka odstrani z rok in oblačil? Da, formula na vodni osnovi omogoča, da se barva hitro in preprosto spere s kože ter zlahka očisti s tekstila in delovnih površin.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano