JOVI samotrdljiva modelirna masa, rjava, 250 g

Na zalogi
€1,59
€6,36 / kg
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI samotrdljiva modelirna masa je material na osnovi gline, ki ne zahteva pečenja v peči. Zaradi svoje gladke in prožne teksture je odlična izbira za podrobne kiparske projekte, izdelavo nakita ali šolske projekte.

Pri delu priporočamo, da maso ohranjate vlažno, končan izdelek pa pustite, da se počasi suši približno 24 ur. Po strditvi je površina trdna in primerna za nadaljnjo obdelavo, kot so brušenje, barvanje s temperami ali akrilnimi barvami ter lakiranje.

  • Strdi se na zraku brez potrebe po pečenju
  • Gladka tekstura, primerna za fine podrobnosti
  • Možnost brušenja, barvanja in lakiranja po sušenju
  • Dobro se oprime papirja, kartona in lesa
  • Nestrupena sestava, certificirana po standardu EN 71
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Mehki naravni plastelin JOVI My First 38 g - rdeč

Mehki naravni plastelin JOVI My First 38 g - rdeč


0,95 € Cena na enoto 25,00 €/kg
JOVI
JOVI naravni plastelin 50 g - siv

JOVI naravni plastelin 50 g - siv


0,75 € Cena na enoto 15,00 €/kg
JOVI

Nazadnje ogledano