Nazaj v trgovino PNTGITD_17494

Pentart Barva za konturo, ki se sveti v temi, 20 ml

Na zalogi

Izberi
€4,26
€213,00 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Potopite se v svet ustvarjalnosti z vsestranskimi barvicami Pentart! Te vodotopne, goste barve so zasnovane za uporabo na vseh površinah. Konturne barve so popolnoma prilagojene vašim potrebam, ne glede na to, ali slikate na tekstil, steklo, porcelan ali druge materiale. Z njimi lahko poudarite obrise vzorcev ali ustvarite tridimenzionalne okraske. Na tekstilni podlagi se barva fiksira z likanjem prek papirja za peko s hrbtne strani vsaj 30 sekund na ravni bombaža, zato je odporna na pranje v pralnem stroju. Na steklu ali porcelanu pustite barvo sušiti 24 ur, nato jo 30 minut žgite v pečici pri temperaturi 100 °C, zaradi česar je primerna za pranje v pomivalnem stroju na ekološkem programu. Barve so na voljo v različnih odtenkih svetenja v temi, tako da lahko izberete točno tisto, kar najbolj ustreza vašemu umetniškemu izzivu. Primerno za umetnike vseh stopenj. Barve Contour so kot nalašč za dodajanje kreativne dimenzije vašim projektom

:

  • Barve za obrise, ki se svetijo v temi
  • na vodni osnovi
  • uporaba na vseh površinah
  • poudarjanje obrisov ali ustvarjanje 3D-dekoracij
  • prostornina 20 ml
  • različni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano