Nazaj v trgovino KRLPPEN923_21

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

Na zalogi

Izberi
€3,96
€136,55 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Marker za dizajn s kovinskim efektom biserov. Primeren je za uporabo na tkanini (ki se ročno pere), papirju, lesu, steklu, usnju ali plastiki. Izdelan je na vodni bazi. Dostopen v več odtenkih. Vsebina tube je 29 ml.

Uporaba:

  • nanesite na pripravljeno podlago s pritiskom na tubo
  • velikost biserov je odvisna od količine iztisnjene barve
  • pustite da se posuši na zraku, ne sušite s fenom
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
Zlati kovinski zlati lističi za pozlačevanje 14 x 13 cm 100 listov

Zlati kovinski zlati lističi za pozlačevanje 14 x 13 cm 100 listov


14,87 €
ARTMiE

Nazadnje ogledano