Nazaj v trgovino KRL74347

Akrilna barva KREUL svetleča v temi 150 ml

Na zalogi
€8,97€9,22Znižanje
€59,80 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva KREUL, ki se sveti v temi, je posebna barva, ki bo dala odličen učinek. Včasih imamo potrebo, da delu dodamo nekaj posebnega in s to svetlečo barvo lahko naredimo prav to. Hobi akrilna barva, ki se sveti v temi, vsebuje fluorescentni pigment. Ima kremasto konsistenco in je polpokrivna. Narejena je na osnovi vode. Intenzivna je na beli površini, svetleča pri šibki svetlobi. Je vodoodporna. Primerna je za površine, kot so les, papir, stiropor, kamen, beton, keramika, porcelan, steklo, glina za modeliranje, kovina, plastika, usnje. Uporablja se lahko na različne načine, nanašamo jo lahko z gobico, čopičem, lopatico ali čez šablono. Po sušenju jo lahko pritrdite z lakom.



LASTNOSTI IZDELKA


  • akrilna barva KREUL s fluorescentnim učinkom
  • v temi se sveti
  • kremasta konsistenca, polpokrivna, se hitro suši, odporna na svetlobo
  • na vodni osnovi
  • primerna za različne vrste površin
  • količina: 150 ml
  • odtenek: Glow in the dark Yellow

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano