JOVI šolski otroški čopič – debel

€1,69
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Čopiči JOVI so idealen pripomoček za male umetnike pri delu s temperami, vodenimi ali prstnimi barvami. Zahvaljujoč lakiranemu lesenemu ročaju so udobni za otroške roke, kakovostne ščetine pa dolgo ohranijo svojo obliko.

Ne glede na to, ali morate narisati podrobnosti ali pobarvati večje površine, vas ti čopiči ne bodo razočarali. Po končanem slikanju jih preprosto sperite z vodo.

  • Zasnovano za šolske likovne dejavnosti
  • Lakiran lesen ročaj
  • Na voljo v okrogli in ploščati izvedbi
  • Enostavno vzdrževanje s spiranjem
  • Certificirano po standardu EN 71
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano