Nazaj v trgovino JOV507P

JOVI Premium pastelne tempera barve 6 x 35 ml s čopičem

Na zalogi
€4,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI Premium tempera je kakovostna šolska tempera v obliki gostega tekočega gela, ki ponuja odlično prekrivnost in možnost medsebojnega mešanja odtenkov. Zahvaljujoč praktičnemu pokrovčku za natančno doziranje na tubah preprečujete odvečno porabo barve. Barve so na vodni osnovi in se lahko redčijo z vodo za doseganje nežnejših tonov.

Set vsebuje vse potrebno za ustvarjanje doma in v šoli. Barve se enostavno nanašajo s čopičem, valjčkom, lopatko ali gobico na različne površine, kot so papir, karton, les, tekstil in modelirna masa. Preden se posušijo, jih zlahka sperete s kože in nevpojnih površin z milom in vodo.

  • Vsebina pakiranja: 6 x 35 ml pastelna tempera in čopič
  • Lastnosti: gosta gelasta konsistenca na vodni osnovi, prekrivna in enostavna za mešanje
  • Primerne površine: papir, karton, les, tekstil, modelirna masa
  • Varnost in vzdrževanje: pralno z milom in vodo, certificirano po EN 71, primerno od 3. leta starosti
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano