Nazaj v trgovino NVPDECG_2941024

Akrilna barva DECOLA z leskom | izberite set

Na zalogi

Izberi
€7,43
€61,92 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna barva DECOLA sjajna – izaberite set

Akrilne barve Decola, so primerne za slikanje na različnih površinah, ne pokajo in odlično pkrivajo različne materiale, ne samo tist čvrste kot so karton ali les, pač pa tudi tiste fleksibilne: tkanino, usnje, papir itd..

Po sušenju, te barve ustvarijo elastičen in sijejen sloj. Izdelane so na bazi akrilne disperzije in se lahko mešajo. Visoka koncentracija pigmentov jim omogoča odlično pokrivnost. Barve se hitro sušijo in so po sušenju zelo sijajne.

Karakteristike:

  • napravljene na bazi vode
  • topne v vodi, hitrosušeče
  • odlična pokrivnost in trajnost
  • barve se lahko medsebojno mešajo in nanašajo ena preko druge

Set 6 kom 20ml:

Barve: White, Yellow light, Red, Emerald green, Blue deep, Black

Set 12 kom po 20 ml:

Barve: White, Yellow light, Orange, Rose, Red, Violet, Green medium, Emerald green, Blue deep, Celestial blue, Brown, Black

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano