Nazaj v trgovino NVP2928_235

Akrilna barva z leskom Decola 56 ml | izberite odtenek

Na zalogi

Izberi
€2,37
€42,32 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilna boja sjajna Decola 56 ml - izaberite nijansu

Akrilne arve «Decola» so primerne za slikanje na različnih površinah, ne pokajo in odlično pokrivajo različne materiale, ne samo tiste čvrste kot so karton ali les, pač pa tudi tiste fleksibilne: tkanino, usnje, papir itd.Po sušenju, te barve ustvarijo elastičen in lesketajoš sloj. Izdelane so na bazi vodene akrilne disperzije in se zlahka mešajo. Visoka koncentracija pigmentov jim daje odlično pokrivnost. Barve se hitro sušijo in po sušenju imajo lesk.

Karakteristike:

  • izdelane na bazi vode
  • topne v vodi in hitrosušeće
  • odlična pokrivnost in trajnost
  • barve se zlahka mešajo med seboj in nanašajo ena čez drugo
  • širok spekter barv - do 26 različnih odtenkov
  • pakirane v plastično flaško 50 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano