Akrilne barve Solo Goya - set 32 x 20 ml

Na zalogi
(9)
€43,54
€68,03 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akrilne barve Solo Goya, znane nemške znamke Kreul so univerzalne umetniške barve najvišje kakovosti, s širokim spektrom intenzivnih odtenkov. Spadajo v skupino najbolj iskanih in popularnih barv. V svetu umetnosti so nezamenljive zaradi svoje visoke koncentracije pigmenatov, ki ustvarijo najbolj fino disperzijo, saj barvam dodajo popolno pokrivnost. Primerne so za razne površine kot so slikarsko platno, les, papir, tekstil, steklo ipd... Lahko jih uporabljajo profesionalci, kot tudizačetniki in amaterji. Set vsebuje 32 akrilnih barv, vsebine 20 ml.

Karakteristike:

  • izdelane na vodeni bazi
  • lahka in kremasta konzistenca
  • hitro-sušeče
  • popolno pokrivne
  • topne v vodi
  • po sušenju so vodoodporne
  • pakiranje vsebuje 32 x 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 9 mnenj

Čudovite barve, odlična prekrivnost, odlično se dela z njimi.

Rastislav Preverjena ocena

Lepe akrilne barve z dovolj pigmenta.

Dušan Preverjena ocena

Barve se odlično kombinirajo, imajo odlično gostoto, dobro se slika z njimi.

Boris Preverjena ocena

Končno sem našla komplet, kjer je res vse potrebno za moje slike. Barve imajo čudovito kremasto konsistenco in se na platnu lepo sušijo.

Karol Preverjena ocena

Ta komplet je popolna osnova za vsakega ljubiteljskega slikarja. Cenim odlično pigmentacijo, zaradi katere mi ni treba nanašati treh slojev.

Vladimir Preverjena ocena

Presenetila me je pestra paleta odtenkov v tem pakiranju. Idealno za ustvarjanje različnih pokrajin ali portretov.

Ján Preverjena ocena

Odlična izbira barv za to ceno. Priporočam.

Ladislav Preverjena ocena

Sin je navdušen nad tem darilom, ima iz česa izbirati pri svojem slikanju. Barve so kakovostne in lepo prekrivajo.

Roman Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje moram priznati, da je ta komplet zelo praktičen za učence. 20-mililitrske tube zdržijo precej dolgo.

Tibor Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano