Nazaj v trgovino GDN0007760_5

Zlata akrilna barva Izolacijski sloj

(1)

Izberi
€15,50
€65,40 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Golden Acrylic Paint Insulation Layer je prozoren akrilni izolacijski sloj, ki je pripravljen za uporabo in deluje kot zaščitna pregrada med akrilno barvo in končnim lakom. Namenjen je nanosu neposredno na končano delo pred uporabo odstranljivega laka. Ta sloj učinkovito zatesni površino slike, uravnovesi njeno vpojnost in zagotovi enakomeren nanos laka. Prav tako poenostavi poznejše odstranjevanje končnega laka, ne da bi poškodoval samo sliko. Izolacijski sloj nadomešča zapleteno mešanje gelov in vode - dovolj je, da ga nanesete neposredno iz embalaže. Za popolno zaščito je priporočljivo nanesti eno ali več plasti izolacije. Razpoložljivi paketi:

Parametri izdelka:

237 ml in 473 ml:

  • Vrsta izdelka: Akrilna izolacijska barva za zaščito
  • Uporaba: Izolacijska izolacija za izolacijo: Sloja med akrilno barvo in lakom
  • Lastnosti: Prepusten, trajen, pripravljen za takojšnjo uporabo.
  • Namen: Namen: olajšati nanašanje in odstranjevanje laka
  • Prostornina pakiranja: 237 ml, 473 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Odločila sem se za nakup izolacijskega premaza po priporočilu več umetnikov. Pred nanosom sem naredila preizkus na kosu materiala — kar vsekakor priporočam vsakomur. Nanašala sem ga z zelo mehkim ploščatim čopičem v eni smeri, v dveh slojih, kar ustvari lepo gladko podlago za lak. Končni videz izdelanega dela je veliko lepši.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano