Zaščitni lak Zapon - KREUL / 60 ml

Na zalogi
€7,44
€124,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prozorni zaščitni lak Zapon nemške znamke KREUL je poseben protikorozijski premaz, primeren za zaščito plemenitih kovin in kovinske folije ali kosmičev. Ta hitro sušeči lak se s čopičem nanese na pozlačeno površino in tako preprečuje neželene poškodbe kovin.

Pred uporabo je treba površino očistiti prahu in umazanije. Nanesite v tanki plasti s čopičem. Pustite, da se posuši približno 1 uro.

lastnosti izdelka

  • Zapon - zaščitni lak pred korozijo in poškodbami barve
  • Prosojni zaščitni lak na osnovi sintetične smole z visokim sijajem
  • Za notranjo in zunanjo uporabo
  • Primerno za plemenite kovine (srebro, baker, medenina, bron, kositer, železo)
  • Primeren za zaščito kovinske folije in kovinskih kosmičev KREUL
  • Velikost pakiranja 60 ml
  • Izdelava v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano