Nazaj v trgovino GHI0700_2330820

Zaključni lak v spreju za platno Ghiant 400 ml


Izberi
€10,97
€27,43 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Zaključni lak v spreju Ghiant

Fiksativ v spreju za fiksiranje tiska in fotografij. Lahko se uporablja tudi na platnu. Pred uporabo preizkusite na manjši površini. Naša spletna trgovina Vam nudi lak v sijoči in mat varianti. Vsebina laka: 400 ml.

Uporaba:

  • Pred uporabo dobro pretresite.
  • Sprej nanašajte na razdalji 30 cm.
  • Sprej močno pritisnite in nanašajte z hitrimi potezami.
  • Sprej nanašajte v več slojih, pred nanosom vsakega sloja preverite ali se je predhoden sloj dobro posušil.
  • Sprej ne uporabljajte v hladnem in vlažnem prostoru.
  • Pri uporabi sprej ne obračajte narobe.
  • Lak v pršilu je namenjen zaščiti platna po tiskanju z brizgalnim tiskalnikom
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano