Nazaj v trgovino LIQ3950020

Zaključni lak v spreju mat Liquitex 400 ml

(4)
€16,56
€41,40 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Mat lak v spreju vodeće ameriške znamke Liquitex je nepogrešljiv izdelek za mnoge umetnike. Namenjen je zaključnem fiksiranju akrilne barve. Zaključni lak se hitro suši in na površini ustvari zaščitni film ki ščiti barvo. Je trajen, ne rumeni in je vodoodporen po sušenju.

Karakteristike:

  • vodoodporen
  • transparentenko je moker in po sušenju
  • šibkega vonja
  • trajen i odporen
  • ne rumeni, odporen na vremenske pogoje (vlaga, toplota, UV žarki)
  • lahko se uporablja z Liquitex barvami v spreju, barvami Liquitex Heavy body ali Liquitex Soft body
  • ustvarja nelepljivo, čvrsti in fleksibilno površino, odporno na praske
  • po sušenju ne rumeni, je čvrst in odporen na vodo
  • ščiti akrilno barvo pred poškodbami
  • primeren za notranjo in zunanjo uporabo

Način uporabe:

  • za zunanjo uporabo ali v prostoru z dobro ventilacijo, na tamperaturi višji od 5 °C
  • pred nanosom preverite ali je barva popolnoma suha
  • pred nanosom lak pretresite vasaj 1 min, in nanesite z razdalje cca 30cm
  • pred nanosom drugega sloja se mora prvi sušiti vsaj 12 ur
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Odličen retuširni lak s pravo mero sijaja. Nanašal se je enakomerno in se enakomerno sušil.

Sonja Preverjena ocena

Tako lep izdelek. Nobenega metanja čopičev za lakiranje stran, nobenega neurejenega čiščenja. Super.

Daniela Preverjena ocena

Ta izdelek uporabljam skozi celotno kariero in hvaležna sem, da je ponovno na voljo.

Helena Preverjena ocena

Uporabljam ga za popravke mest na slikah, kjer se je barva vpila in je sijaj neenakomeren.

Renata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano