Nazaj v trgovino JSMUC2540009

UNICRAFT Creaspray Glossy Spray Lacquer 150 g

€8,79
€58,60 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
UNICRAFT Creaspray Glossy Acrylic Lacquer Spray je 150 ml zaščitni lak, ki je idealen dodatek za zaključno obdelavo površin iz smole Jesmonite AC100 ali drugih materialov. Ta lak v razpršilu zagotavlja visok sijaj, povečuje odpornost na vlago, UV-sevanje in obrabo ter hkrati poudarja barve in teksture. Uporaba je preprosta - po čiščenju površine razpršite tanek sloj in pustite, da se posuši. Nastane gladek zaščitni film brez grudic in neželenih prog. Lak je primeren ne le za jesmonit, temveč tudi za les, kovino ali keramiko, svojo uporabo pa najde v ustvarjalnih delavnicah, med umetniki ali ljubiteljskimi ustvarjalci. Uporabljajte ga v dobro prezračevanem prostoru, pred prvo uporabo pa priporočamo testni nanos na nevidnem delu površine. parametri izdelka:- Creaspray sijajni lak v spreju 150 ml za Jesmonit in druge površine- prostornina: 150 ml- vrsta: Akrilni lak v spreju z visokim sijajem- Učinek: akrilni lak v spreju z visokim sijajem- Učinek: Gladka, trajna sijajna površina, zaščitni film- Osnova: Način uporabe: Jesmonit AC100, les, kovina, keramika: Na čiste površine razpršite in pustite, da se posuši.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano