Nazaj v trgovino PNT10976_10976

Temper barva Pentart JUNIOR PAINTS 100 ml

Na zalogi

Izberi
€2,49
€24,90 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Temper barva Pentart iz serije JUNIOR PAINTS s prostornino 100 ml predstavlja klasično tempero, namenjeno predvsem začetnikom. Odlikuje jo preprosta uporaba ter je zasnovana za prve umetniške korake in šolske projekte. Ponuja zanesljivo osnovo za vsakogar, ki se spoznava s slikanjem s tempera barvami.

Parametri izdelka

  • Znamka: Pentart
  • Serija izdelkov: JUNIOR PAINTS
  • Prostornina: 100 ml
  • Namenjeno za: začetnike
  • Teža: 0,12 kg
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in namen

Barva spada v kategorijo klasičnih temper barv in je idealna izbira za ustvarjalce začetnike.

Pogosta vprašanja

Komu je namenjena ta temper barva? Izdelek je namenjen predvsem začetnikom.

Kakšna je prostornina enega pakiranja? Pakiranje vsebuje 100 ml temper barve.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano