Nazaj v trgovino KZTACST18X20

Set akrilnih barv Kompozit STANDART 18 x 20 ml

€20,90
€58,06 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv Kompozit STANDART ponuja 18 skrbno izbranih odtenkov s prostornino 20 ml, ki so kot nalašč za širok spekter umetniških tehnik ter pokrivanje različnih površin. Zaradi posebne konsistence in nežnega satenasto matiranega sijaja so te barve odlična izbira tudi za priljubljeno tehniko Fluid Art (tekoči akril). Po sušenju ustvarijo močan, elastičen in vodoodporen sloj, ki ne poka niti pri debelejših nanosih.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Kompozit
  • Serija: STANDART
  • Vsebina pakiranja: 18 x 20 ml
  • Odtenki v setu: 03 titanovo bela, 08 bež, 12 svetlo rumena, 19 terakota, 23 svetlo roza, 26 oranžna, 31 prava rdeča, 33 naftol rdeča, 47 jajčevec, 51 svetlo modra, 53 primarna modra, 58 ultramarin modra, 68 svetlo zelena, 71 temno zelena, 81 oksidno rjava, 83 umbra, 84 temno rjava, 89 črna
  • Značilnosti: hitro sušenje, brez močnega vonja, satenast mat finiš, prožen sloj brez razpok
  • Teža: 0,7 kg

Uporaba in tehnike

Barve se preprosto nanašajo s čopičem, slikarsko lopatico ali z vlivanjem na platno, les, papir, karton in druge površine. Primerne so tako za začetnike kot tudi za izkušene ustvarjalce za klasično slikanje, večplastno ustvarjanje ter eksperimentiranje s tekočim akrilom.

Pogosta vprašanja

Ali so barve primerne za tehniko z vlivanjem (Fluid Art)? Da, zaradi optimalne konsistence in visoke elastičnosti so odlične tudi za tehniko Fluid Art.

Ali barva razpoka, če jo nanesemo v debelejšem sloju? Ne, barve po sušenju ustvarijo prožen in trpežen film, ki ne poka niti pri debelejših nanosih.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Cena na enoto 64,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Cena na enoto 42,53 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,99 € Cena na enoto 27,98 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano