Temper barva Creall, 1 000 ml


Izberi
€8,79
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Temper barva Creall s prostornino 1 000 ml je kakovostna in visoko prekrivna barva, ki jo je mogoče redčiti z vodo. Zaradi praktične embalaže s pokrovčkom, ki preprečuje izsušitev in omogoča enostavno uporabo, je idealna za šole in likovne krožke.

Parametri izdelka

  • Blagovna znamka: Creall
  • Vrsta izdelka: temper barva
  • Prostornina: 1 000 ml
  • Teža: 1 kg
  • Vsebina pakiranja: 1 kos
  • Lastnosti: visoko prekrivna, vodotopna

Uporaba in lastnosti

Barva je namenjena predvsem šolam in likovnim delavnicam. Embalaža s priročnim pokrovčkom zagotavlja enostavno rokovanje in ščiti barvo pred izsušitvijo.

Pogosta vprašanja

Ali se barva lahko redči z vodo? Da, temper barvo Creall je mogoče redčiti z vodo.

Za koga je ta temper barva primerna? Primerna je predvsem za šole in likovne krožke.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano