JOVI barve za obraz v stojalu 24 x 8 ml

Na zalogi
€53,90
€280,73 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI barve za obraz display predstavlja priročno prodajno stojalo s 24 kosi kremne barve za obraz in telo (8 ml) v različnih odtenkih. Je odlična izbira za šole, trgovine ali organizatorje dogodkov, ki potrebujejo pestro izbiro barv pri roki. Barve imajo fino teksturo, visoko prekrivnost in se zaradi oljne osnove ne izsušijo. Nanašajo se enostavno s prstom, gobico ali čopičem brez dodajanja vode, posamezne odtenke pa lahko med seboj poljubno mešate.

Barve se hitro sušijo brez neprijetnega mastnega občutka, pri večplastnem poslikavanju pa je priporočljivo začeti s svetlimi toni in temnejše nanašati na vrh. So dermatološko testirane, brez parabenov in glavnih alergenov ter primerne za otroke od 3. leta starosti (pri majhnih otrocih pod nadzorom). S kože jih preprosto obrišete z vlažilnim robčkom ali umijete z milom in vodo.

  • Priročno stojalo s 24 kosi kremnih barv (8 ml) v različnih odtenkih
  • Oljna osnova z visoko prekrivnostjo brez potrebe po redčenju z vodo
  • Možnost medsebojnega mešanja odtenkov
  • Dermatološko testirano, brez parabenov in glavnih alergenov
  • Hitro sušenje brez mastnega filma ter enostavno odstranjevanje z vlažilnim robčkom ali milom in vodo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
Bela gladka strukturirna pasta LITE

Bela gladka strukturirna pasta LITE


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano