Nazaj v trgovino KMNgild20_bro

Tekoče kovine za pozlačevanje KAMENSKAYA 20 ml


Izberi
€11,06
€553,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

V svojo umetniško zbirko dodajte tekoče kovine Kamenskaya - revolucionarno alternativo tradicionalnim zlatim lističem. Ta hitro sušeča se barva na alkoholni osnovi vsebuje naravne kovinske pigmente, ki posnemajo plemenite kovine in zagotavljajo nezamenljiv kovinski sijaj brez učinka drobnih bleščic. Tekoča barva ustvari neprekinjen kovinski sijaj, ki popolnoma posnema pravo kovino, in to brez težav z uporabo lepila, čakanjem, da se posuši, in lepljenjem zlatih ali srebrnih lističev. S priročnim vgrajenim čopičem lahko enostavno dodajate drobne linije na slike, barvate robove delov iz smole ali keramike, poudarjate podrobnosti okvirja ali ustvarjate vintage učinek. Tekoče kovine Kamenskaya so idealne za ustvarjanje dekorativnih elementov na slikah in drugih dekoracijah, v kombinaciji z alkoholnimi črnili ali pri delu z epoksi smolo. Pozlačevalne barve so primerne za številne površine, vključno s platnom, usnjem, steklom, keramiko, kovino, lesom in plastiko. Tekoča kovina se nanese v tankem, neprozornem sloju in popolnoma sledi teksturi podlage, posuši pa se v 5-10 minutah. Ne skrbite, da bi barva potemnela - izdelek je obogaten z lakom na osnovi naravnih smol, ki zagotavlja zaščito barve. Pri delu upoštevajte varnostne ukrepe: delajte v prezračevanih prostorih, izdelki so vnetljivi, hranite jih zunaj dosega otrok in stran od odprtih virov ognja. V primeru stika s sluznico jo sperite z veliko vode in po potrebi poiščite zdravniško pomoč. Uporabljajte strogo v skladu z navodili. Ko se slika posuši, jo premažite s posebnim lakom za patino ali akrilnim lakom v razpršilu brez vode.

Blagovna znamka KAMENSKAYA, ki jo je leta 2018 ustanovila latvijska umetnica Polina Kamenskaya, je rezultat več kot desetletja izkušenj in strokovnega znanja na področju sodobnih umetniških tehnik. Njeno srce so inovacije in zagotavljanje materialov, ki odražajo najnovejše trende in izpolnjujejo potrebe ustvarjalnih duhov. Izdelke KAMENSKAYA opredeljujejo zgoščene barve, vsestranskost in enostavnost uporabe, vedno pa so razviti z razumevanjem natančnih potreb umetnikov.

Parametri izdelka:

  • Kamenskaya tekoče kovine za pozlačevanje
  • na alkoholni osnovi
  • vsebuje naravne kovinske pigmente
  • nanaša se v tankem sloju
  • hitro sušenje
  • primerno za platno, usnje, steklo, keramiko, kovino, les, plastiko
  • vnetljiv
  • pred uporabo dobro pretresite
  • prostornina 20 ml
  • izdelano v Latviji
  • različni odtenki
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano