Nazaj v trgovino JOV5026M

Tekoča tempera JOVI Premium 6 x 250 ml kožni odtenki

€17,49
€11,66 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI Premium je set tekočih temper na vodni osnovi v izbranih kožnih odtenkih, pripravljen za takojšnjo uporabo pri otrocih od 3. leta starosti ter pri šolskih in ustvarjalnih projektih. Odlikujejo jih nasičene barve, visoka prekrivnost in tekoča tekstura, ki omogoča enostaven nanos neposredno iz plastenke. Barve temeljijo na naravnih sestavinah, ne vsebujejo glutena ter se brez težav sperejo s kože in operejo z večine tkanin.

Lastnosti in parametri

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Količina v pakiranju: 6 x 250 ml
  • Oblika: tekoča tempera
  • Barvni odtenki: mešanica kožnih odtenkov (večbarvni set)
  • Primerno za: otroke od 3. leta, šolske projekte, ustvarjanje
  • Sestava in varnost: naravna osnova, brez glutena, varno za otroke
  • Doziranje: priročen pokrovček za natančno doziranje brez packanja

Uporaba in tehnike

Tekoča tempera se nanaša s čopičem, valjčkom, gobico ali lopatko na vpojne podlage, kot so risalni papir, karton, lepenka, les ali sušeča se modelirna masa. Odtenke lahko poljubno mešate med seboj ali redčite z vodo za doseganje svetlejših tonov. Po sušenju ustvarijo prijeten matiran videz.

Pogosta vprašanja

Ali so te barve pralne in varne za najmlajše? Da, barve so izdelane na naravni osnovi, so povsem brez glutena in se enostavno očistijo z rok ter operejo iz običajnih oblačil.

Na katere materiale se barva najbolje oprime? Najlepše se obnese na vpojnih materialih, kot so papir, karton, les, blago in modelirna masa.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano