Tekoča tempera JOVI Premium 6 x 1000 ml

€56,90
€9,48 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set otroških barv JOVI Premium vsebuje 6 plastenk tekoče tempere s prostornino 1000 ml v različnih odtenkih. Te barve na vodni osnovi so pripravljene za takojšnjo uporabo, ponašajo se z visoko prekrivnostjo ter intenzivnimi, živahnimi toni. Zaradi sestave na naravni osnovi brez glutena so popolnoma varne in idealne za šolske projekte ter otroško ustvarjanje od 3. leta starosti dalje.

Lastnosti in prednosti

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Oblika: tekoča tempera
  • Prostornina: 6 x 1000 ml
  • Barva: večbarvna (mešanica barv)
  • Sestava: na vodni osnovi, naravna osnova, brez glutena
  • Varnost: certifikat EN 71, primerno za otroke od 3. leta dalje
  • Teža pakiranja: 7,814 kg

Uporaba in nanos

Barva se preprosto nanaša s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico na vpojne podlage, kot so papir, karton, lepenka, les in modelirna masa. Posamezne odtenke lahko med seboj poljubno mešate in redčite z vodo za doseganje nežnejših tonov. Praktičen pokrovček omogoča natančno odmerjanje brez nepotrebnega razlivanja. Z rok in večine tkanin se barva zlahka spere z vodo ter milom.

Pogosta vprašanja

Ali so te barve varne in enostavno pralne s tekstila? Da, barve so izdelane na naravni osnovi brez glutena in v skladu s standardom EN 71, z rok in oblačil pa se enostavno izperejo z vodo.

Na katere materiale lahko nanašamo tempero JOVI? Barva se odlično oprime vpojnih površin, kot so papir, karton, les in sušena modelirna masa, kjer se posuši z žametno matiranim zaključkom.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano