Nazaj v trgovino KRL9946_1

Tekoča kovina na osnovi smole 50 ml - KREUL

Na zalogi

Izberi
€7,73
€154,60 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Neprozorna tekoča kovina nemške znamke KREUL je kovinski pigmentni premaz z visokim sijajem na osnovi sintetične smole. Kovinski pigmentni lak je najbolje nanesti s čopičem in ustvariti briljantne bronaste učinke. Idealen za okrasitev okvirjev za slike, sklede ali restavriranje zbirateljskih predmetov. Starim predmetom vdahnite pridih razkošja.

lastnosti izdelka

  • Neprozorna tekoča kovina na osnovi sintetične smole KREUL
  • Kovinski pigmentni premaz z visokim sijajem
  • Za dekorativne namene
  • Primerna za les, platno, karton, kamen, keramiko, kovino ali druge sintetične materiale
  • Velikost pakiranja 50 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano