Nazaj v trgovino CCH6007_00

Srebrna kovinska zaponka za broško - paket 10 kosov


Izberi
€3,07
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Kovinska zaponka za broško je nepogrešljiv sestavni del vsakega izdelovalca ročno izdelanega nakita, brošk, značk ali tekstilnih okraskov. Ta praktična kovinska podlaga je opremljena z zatičem in luknjami za pritrditev, kar omogoča enostavno šivanje, lepljenje ali ožičenje vašega projekta. Idealno za ustvarjalce, ki radi izdelujejo personalizirane dodatke, broške, ročno izdelana darila ali promocijske predmete. Srebrna prevleka daje zaponki eleganten videz, ki se zlahka ujema z različnimi vzorci in materiali. Prednost sta dve velikosti - krajša različica z dolžino 15 mm z dvema luknjicama in daljša 25 mm s tremi luknjicami za močnejši oprijem. Zaradi zaklepnega mehanizma je nošenje končnega izdelka varno in udobno. Izdelek je primeren za začetnike in izkušene ustvarjalce, ki želijo svojim stvaritvam dati profesionalen videz in zanesljivost:
  • Pakiranje: 10 kosov
  • Barva: posrebrena prevleka
  • Dolžina: 15 mm (2 luknjici) / 25 mm (3 luknjice)
  • Material: Material: kovina
  • Uporablja se: Za broško, značko, nakit ali dekoracijo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,55 € Cena na enoto 30,33 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano