Nazaj v trgovino DRW340013_010

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

Na zalogi

Izberi
€4,85
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

ARMERINA markeri za porcelan

Markerji za poslikavo keramike, porcelana in stekla z glazuro, z visokim sjajem in bazirani na vodi. Primerni so za šole, za hobi in prosti čas. idealni za vse tehnike risanja (slikanje na steklu, uporaba šablon in drugo). Odporni so na vremenske nevšečnosti in vodo. Poslikani predmeti se lahko perejo v stroju za pranje posode, 48 ur po tem ko se posušijo. Po urabi, čopiče izperite z vodo. Preprečiti stik markerja s hrano ali pijačo.

Lastnosti:

  • 14 barv
  • vodoodporni
  • kot površina se lahko izkoristijo vsi čvrsti predmeti ki niso mastni ali prašni
  • barve se lahko medsebojno mešajo
  • odporni na zunanje vremenske nevšečnosti
  • odporni na sončne žarke
  • odporni na praskanje
  • namenjeni vsem tehnikam risanja
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart
Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g

Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g


2,58 € Cena na enoto 46,07 €/kg
Cernit

Nazadnje ogledano