SOLO GOYA Ready Mixed pouring set 6 kosov

Na zalogi
(5)
€22,71
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

SOLO GOYA Ready Mixed pouring set je pripravljen set, za vaše eksperimentiranje z razlivanjem akrilnih barv. Mešanje pouring medija z akrilnimi barvami zahteva nekaj izkušenj. Slaba konsistenca mešanic barv in tekočega medija lahko negativno vpliva na končni rezultat umetniškega dela. Da bi to tehniko uporabili tudi začetnike, lahko uporabijo ta narejen set barv, pripravljenih za razlivanje. Je hitro, preprosto in zabavno!


Pouring set pripravljen za slikanje, vsebuje 6 odtenkov barv: bela, karmin rdeča, purpurna, kobaltno modra, črna, safirno modra.

lastnosti izdelka

  • SOLO GOYA Ready Mixed Pouring 80 ml, komplet 6 kosov
  • Akrilne barve, pomešane s tekočim pouring medijem
  • Za tehnike razlivanja akrilnih barv
  • Na vodni osnovi
  • Tekoča konsistenca za popolne rezultate
  • Hitro se posuši in ima svilnat sijaj
  • Po sušenju so vodoodporne
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 5 mnenj

Negativne ocene se mi ne zdijo upravičene. Z njimi sem naslikala čudovite slike in vedno sem bila zadovoljna.

Andrea Preverjena ocena

Ta medij je po mojem mnenju boljši od vseh ostalih. Pouring medij mora biti tekoč, porabimo ga malo, rezultati pa so super.

Natalija Preverjena ocena

Zelo sem zadovoljna, Solo Goya Pouring uporabljam že dolgo. Dobro se mešajo, rezultat pa je lep in sijoč.

Dominika Preverjena ocena

Vse popolno. Z njim sem dosegala zelo dobre rezultate. Ni pomembno, s katero znamko barv ga mešam.

Simona Preverjena ocena

Super za pouring z akrilnimi barvami Goya. Barve dobijo več sijaja in se enakomerno sušijo.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano