Snežna pasta 50ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€2,49
€49,80 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Bela, zrnasta pasta na bazi vode, ki na dekoriranih predmetih ustvari efekat snežne površine. Nanaša se s čopičem ali slikarsko lopatko. Pred uporabo premešati. Vsebina: 50ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ta pasta je na božičnih okraskih ustvarila res čudovit učinek sveže zapadlega snega, videti je kot pravi.

Jožef Preverjena ocena

Uporabila sem jo za zimsko sliko in sem prijetno presenečena, kako dobro drži obliko in kakšen lep mat površinski videz ima.

Luka Preverjena ocena

Malo časa mi je vzelo, da sem ugotovila, kako z njo delati, vendar je rezultat točno takšen, kot sem si zamislila.

Marek Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano