Nazaj v trgovino AATXC241086

Silikonski kalup za vlivanje - šahovske figure - 6-delni komplet

€1,97
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ta silikonski kalup za šahovske figure prinaša novo dimenzijo umetniškega hobi ustvarjanja - vsebuje 6 kosov kalupov za figure (stolp, vitez, škof, kraljica, kralj, pešec), ki so natančno oblikovani s podrobnimi merami. Izdelan je iz prožnega, zdravju varnega silikona in omogoča enostavno odlivanje figur iz smole, epoksidne smole, mavca ali voska - idealen za ustvarjalne navdušence nad namiznimi igrami in dekoracijami. Kalup je primeren za večkratno uporabo, odporen proti vročini in deformaciji, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo. Ustvarjene figure niso namenjene za uživanje in kalup nima certifikata za živila. Kalup je odlična rešitev za majhne delavnice, šolske projekte ali osebne ustvarjalne trenutke, omogoča izdelavo lastnega šaha z osebnim dizajnom, barvno obdelavo in edinstvenim slogom.Parametri izdelka:- silikonski kalup za vlivanje- Material: prožen, zdravju varen silikon- Število kalupov: 6 različnih šahovskih figur- Dimenzije: - Uporaba: litje smole, voska, mavca- Barva kalupa: prozorna bela- Ponovljivost: neomejeno število odlitkov- Vzdrževanje: enostavno čiščenje, primerno za pomivalni stroj (brez agresivnih kemikalij)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano