Nazaj v trgovino KRL33_500

Oljne barve Finest Artists Solo Goya 55 ml

Na zalogi
(5)

Izberi
€7,09
€128,91 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Solo Goya Finest Artists

Oljne barve visoke kakovosti nemškega proizvajalca C. Kreul imajo vse karakteristike, da lahko zadovoljijo tudi potrebe profesionalnih umetnikov.

Karakteristike:

  • mastne barve, ki se preprosto mešajo in se lahko nanašajo neposredno iz tube,
  • kremasta struktura omogoča uporabo v različnih tehnikah,
  • po sušenju so barve intenzivne in sijoče,
  • so prijetnega vonja,
  • dostopne v 52 odtenkih

dostopne v embalaži: 20 ml, 55 ml in 255 ml ter v kompletu

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Moj mož je prišel na genialno idejo, da bi z njimi prebarval garažna vrata. Moram reči, da je rezultat super.

Katarina Preverjena ocena

Ta kadmijevo rdeča ima neverjeten sijaj, za to ceno je to odlično razmerje med kakovostjo in količino.

Monika Preverjena ocena

Za študenta na fakulteti idealno pakiranje, ne zavzame veliko prostora v torbi, barva pa se odlično nanaša tudi brez redčil.

Petra Preverjena ocena

Z barvo se mi je delalo zelo dobro, konsistenca je ravno pravšnja, prekrivnost pa me je prijetno presenetila.

Lucija Preverjena ocena

Naročila sem odtenek oker in sem navdušena, točno takšen ton sem iskala za slikanje portretov.

Martina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano