Sijajni medij AMSTERDAM 1000ml

(5)
€35,41
€35,41 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Sijajni medij AMSTERDAM 1000ml znamke Royal TALENS

Namen: povečanje viskoze, sijaja in transparentnosti akrilnih barv

Sestava: disperzije akrilne smole, tkanine za zgostitev

Karakteristike:

  • produkt mlečne barve, ki s sušenjem postane brezbarven in prozoren 
  • naredi akrilne barve bolj goste
  • lahko se nanese z eno potezo z bolj gostim tipom akrilnih barv
  • primeren za vse materiale
  • uporaba na temperaturi nad 10 ° C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kupila sem to po naključju, ampak barva je super. Zelo izrazita in nenavadna, med temnejšimi barvami res izstopa.

Radka Preverjena ocena

Končno sem kupila to veliko pakiranje, za moja platna je to idealna velikost in sijaj je res odličen.

Darina Preverjena ocena

Kot učiteljica likovne vzgoje to sredstvo priporočam vsakomur, ki želi akril malo razredčiti in mu dodati sijaj, zdrži nam celo večnost.

Mihaela Preverjena ocena

Super stvar, barve lepo drsijo po podlagi in se po sušenju čudovito svetijo, zagotovo bom kupila še enkrat.

Denisa Preverjena ocena

Zelo kakovosten izdelek, ki mi pomaga doseči profesionalen končni videz pri mojih oljnih slikah, za to ceno je to odličen nakup.

Alexandra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano