Pasta za modeliranje AMSTERDAM 1000 ml

Na zalogi
(5)
€33,01
€33,01 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pasta za modeliranje AMSTERDAM 1000 ml znamke Royal TALENS

Namen: na platnu naredi strukturo in relief 

Sestava: sintetične disperzije, zgušćivač, oxid titanium

Karakteristike:

  • lahko se prebarva z oljnimi ali akrilnimi barvami
  • suši se nekoliko ur, odvisno od debeline sloja
  • lahko se meša z akrilnimi barvami, gelom in akrilnim medijem
  • lahko se redči z vodo
  • pribor po uporabi operite z vodo
  • uporabljajte na temperaturi nad 10 ° C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Ogromno pakiranje za super ceno, za moje ustvarjanje v ateljeju popolna nujnost.

Milan Preverjena ocena

Kakovostna pasta, ki se dobro drži na platnu in ima po sušenju lepo strukturo.

Rastislav Preverjena ocena

Uporabljam jo za ustvarjanje reliefov in sem zelo zadovoljen, zagotovo bom kupil znova.

Dušan Preverjena ocena

Pasto sem preizkusil prvič in sem navdušen nad tem, kako enostavno se z njo dela.

Boris Preverjena ocena

Veliko vedro mi bo zdržalo celo večnost, konsistenca je ravno pravšnja.

Karol Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano