Set za žigosanje


Izberi
€13,59
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet za žigosanje z voskom in okrasna štampiljka z motivom lovorjevega venca vam omogočata, da ustvarite originalni podpis pri pošiljanju pisem ali scrapbooking tehniki. Potopite se v skrivnosti ročno napisanih črk in okrasite površine papirja na najbolj izviren način - s pomočjo lastnega voščenega pečata. Komplet vsebuje voščeno palico z vstavljenim stenjem in okrasni pečat z motivom lovorjevega venca. Eno takšno voščeno palico boste uporabili za približno 10 odtisov. Stenj je dovolj vžgati in nakapljati voska na želeno mesto. Potem počakajte nekaj časa in nato vtisnite pečat v vroč vosek. Počakati je treba, da se vosek strdi in nato skrbno pečat. In tako ste ustvarili svoj originalni žig!




lastnosti izdelka

  • komplet za žigosanje
  • stopite vosek in ga nakapljajte na želeno površino
  • vtisnite pečat v vroč vosek
  • širina voska - 17 mm
  • komplet lahko uporabite za 10 odtisov
  • komplet vsebuje: vosek za taljenje s stenjem, pečat z motivom lovorjevega venca
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano