Set otroških barv JOVI Premium 6 x 500 ml

€29,50
€9,83 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Tekoča tempera JOVI Premium v priročnem setu 6 x 500 ml je pripravljena za takojšnjo uporabo neposredno iz plastenke. Te intenzivne barve na vodni osnovi z visoko prekrivnostjo so zasnovane za šolske projekte in otroško ustvarjanje od 3. leta dalje. Naravna formula je brez glutena ter se enostavno spere z rok in tkanin.

Lastnosti izdelka:

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Premium
  • Količina v pakiranju: 6 x 500 ml
  • Konsistenca: tekoča
  • Barvna lestvica: mešanica barv (večbarvno)
  • Značilnosti: brez glutena, redčenje z vodo, certifikat EN 71
  • Namenjeno: za otroke od 3. leta starosti in šole

Uporaba in nanos

Barve nanašamo s čopičem, valjčkom, lopatico ali gobico na vpojne površine, kot so papir, karton, lepenka, les, blago ali modelirna masa. Posamezne odtenke lahko med seboj poljubno mešate in redčite z vodo za doseganje svetlejših tonov. Dozirni pokrovček na plastenki omogoča natančno nanašanje brez odvečnega razlivanja.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali so te barve varne in enostavno pralne s tekstila? Da, barve imajo naravno sestavo brez glutena, ustrezajo standardu EN 71 ter se zlahka sperejo s kože in operejo z večine oblačil.

Na katere materiale lahko nanašamo te barve? Tekoča tempera se odlično oprime papirja z večjo gramaturo, kartona, lesa in modelirnih mas, ki se sušijo na zraku.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Sestavljena akrilna sijajna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)

Kompozit satenasto akrilna površina – 150 ml – paket 3 kosov (−20 %)


Znižana cena  9,36 € Redna cena  11,70 €
Kompozit
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Silikonsko olje ARTMIE 20 ml

Silikonsko olje ARTMIE 20 ml


2,37 € Cena na enoto 118,50 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE

Nazadnje ogledano