Nazaj v trgovino JOV9010

Set mase za modeliranje JOVI naravni plastelin 10 x 15 g

Na zalogi
€3,49
€23,27 / kg
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set mase za modeliranje JOVI naravni plastelin 10 x 15 g predstavlja večkrat uporabno maso na rastlinski osnovi, ki se nikoli ne posuši. Namenjena je otrokom od 3. leta starosti, vrtcem in šolam za vsestransko ustvarjanje ter razvoj fine motorike. Zaradi posebne sestave ima pri enaki teži kar 34,5 % večjo prostornino v primerjavi z običajnimi plastelini ter ponuja čudovito paleto živahnih barv, ki jih je mogoče med seboj mešati.

Lastnosti izdelka:

  • Znamka: JOVI
  • Vrsta mase: masa za modeliranje / plastelin na rastlinski osnovi
  • Pakiranje: set 10 kosov (10 x 15 g)
  • Skupna teža: 150 g
  • Barva: večbarvna
  • Značilnosti: se ne suši, brez glutena in glavnih alergenov, nestrupena
  • Certifikat: EN 71
  • Primerno za: otroke od 3. leta dalje, šole in vrtce
  • Poreklo: Španija

Uporaba in tehnike:

Masa se pred delom temeljito pregnete z rokami, da postane mehka in prožna. Je izjemno voljna, enostavno se loči od modelov in je primerna za prosto oblikovanje, delo z modelčki in orodjem, vtiskanje ter ustvarjanje slik s plastelinom na papirju.

Pogosta vprašanja:

Ali se ta masa strdi na zraku ali jo je treba peči v peči? Masa se ne strdi na zraku in se ne peče v peči, saj se zaradi rastlinske sestave nikoli ne izsuši in je namenjena večkratni uporabi.

Ali plastelin vsebuje gluten ali druge alergene? Plastelin JOVI je popolnoma brez glutena in glavnih alergenov ter ustreza evropskemu varnostnemu standardu EN 71.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4

Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Nazadnje ogledano