Set barv za steklo KREUL

Na zalogi
(1)
€21,72
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet barv za steklo KREUL je odlično orodje za slikanje na steklenih površinah. Če že imate otroke, s katerimi želite preizkusiti to zanimivo aktivnost ali pa se želite sprostiti z ustvarjanjem različnih barvnih motivov, potem so barve za steklo odlična sprostitev in hobi hkrati. Pri slikanju vam barve ni treba nanašati neposredno na steklo, priporočamo uporabo folije, ki jo boste našli v kompletu. S pomočjo črne konture boste preprosto ustvarili sliko, ki jo boste nato dopolnili z različnimi barvami. Barve lahko med seboj mešate, da bi ustvarili nove barvne odtenke. Na koncu pustite, da se motiv posuši. Nato je dovolj, da ga olupite iz folije in prilepite na želeno mesto. Če je slika suha zaradi pogostega premeščanja, je dovolj, da spodnjo stran navlažite z malo vode.



lastnosti izdelka

  • komplet barv za steklo KREUL
  • barve se med seboj mešajo
  • nastalo sliko lahko uporabite večkrat - če se čez nekaj časa zmanjša sposobnost lepljenja na steklo, jo lahko obnovite z vlaženjem spodnjega dela motiva
  • Komplet vsebuje: 5x 80 ml barve za steklo, 1x 80 ml črna barva za konturiranje, posebna folija za slikanje z velikostjo A4, šablone z dizajni, brošura z idejami za slikanje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Odličen komplet, s katerim moji učenci v šoli pri likovni vzgoji z veseljem delajo. Barve se dobro oprimejo podlage in ne tečejo.

Norbert Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano