Kontura Pebeo Cerne Relief 20 ml


Izberi
€3,86
€193,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kontura Cerne Relief znamke Pebeo je gosta barva, namenjena ustvarjanju določenih linij predvsem na steklu, pa tudi na drugih površinah, kot so kamen, les, plastika, kovina, platno in druge. V svoji barvni paleti vsebuje odtenke, ki so neprosojni, prozorni, bleščeči in kovinski. Po nanosu na podlagi se barva za konture ne razliva z drugimi barvami. Lahko se nanese neposredno iz tube.



lastnosti izdelka


  • kontura Pebeo Cerne Relief za ustvarjanje kontur in se razliva z drugimi barvami med poslikavo
  • gosta barva za steklo
  • barvna paleta vsebuje 11 odtenkov
  • 2 prozorni in 9 neprosojnih barv
  • 20 ml tuba z aplikatorjem
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart
Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g

Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g


2,58 € Cena na enoto 46,07 €/kg
Cernit

Nazadnje ogledano