Set akvarelov Nassau | Set 13 kosov

Na zalogi
€6,45
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akvarelová sada Nassau | 13 dielna

Kompletni akvarelni set 13-delni je idealen za ustvarjalno slikanje in je odlično orodje tako za začetnike kot za napredne umetnike. Ta komplet akvarelnih barv vsebuje 10 tub (12 ml) akvarelnih barv v osnovnih odtenkih, akvarelni blok formata A5, svinčnik HB in čopič za ponovno polnjenje, ki omogoča enostavno in natančno nanašanje barv. Zaradi visokokakovostnih pigmentov so barve živahne in se zlahka mešajo ter ustvarjajo gladke prehode in realistične učinke. Kompaktna embalaža je idealna za prenašanje, zato lahko v akvarelnem slikanju uživate kjerkoli. Ne glede na to, ali se ukvarjate z ilustracijami, slikanjem pokrajin ali eksperimentiranjem z novimi tehnikami, vam ta popolni umetniški komplet ponuja vse, kar potrebujete za ustvarjanje čudovitih del.

Parametri izdelka:

  • Akvarelni set Nassau 13 kosov
  • Kompaktna embalaža, primerna za potovanja
  • V paketu:
  • 10 akvarelnih barv x 12 ml v odtenkih: Vroče barve: fuksija, burgundska, zelena viridijanska, modra safirna, rumena kanarska, črna, osnovna rdeča, bela, žgana sienna, osnovna modra
  • 1 akvarelni blok A5 z 10 listi, gramatura papirja 300 g/m2
  • 1 čopič za ponovno polnjenje za enostavno slikanje
  • 1 x svinčnik HB

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano