Nazaj v trgovino RMSAR0766GE

Akrilni slikarski komplet Nassau | Komplet 13 kosov

Na zalogi
€6,45
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Sada akrylových farieb Nassau s blokom na maľovanie je kompletný set pre kreatívne tvorenie akrylom je ideálnym riešením pre začiatočníkov aj skúsených umelcov, ktorí želijo objavovať možnosti akrylového maľovania. Ta kompletný set vsebuje 10 visokokvalitetnih akrilnih barv v 12 ml tubách, štetec, grafitovú ceruzku HB a speciálny blok na akrylové farby, který poskytuje optimálny povrch na nanášanie farieb. Akrylové farby sú rýchloschnúce, sýto pigmentované a ľahko miešateľné, čo omogoča vytvárať bogaté textúry a efekty. Táto sada je skvelá na maľovanie na plátno, papier, drevo alebo iné povrchy a ponúka široké možnosti pre tvorbu abstraktných i realistických diel. Či že ste študent umenia, hobby maliar alebo profesionálny umelec, tento kompletný akrylový set vam poskytne всичко potrebné na experimentovanie a razvoj vašega kreativnega talenta.

Parametre izdelka:

  • Sada na maľovanie akrylom Nassau 13 dielna
  • Ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov
  • Rýchloschnúce, sýto pigmentované a dobre miešateľné farby
  • V balení:
  • Vključuje: 10 akrilnih barv x 12 ml: Titánová Biela, Citrónová Žltá, Kobaltová Modrá, Tmavo zelená, Scarlet Červená, Emerald Zelená, Žltkastá Ružová, Čierna, Oranžovo Žltá, Sienna Pálená
  • blok na maľovanie akrylovimi farbami A5 10 listový, s gramažou papiera 300 g/m2
  • štetec
  • grafitová ceruzka HB

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml

Profesionalni tekoči medij Pouring medij ARTMIE 500 ml


6,73 € Cena na enoto 13,46 €/l
ARTMiE
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)

Nazadnje ogledano